Darmowa dostawa

Dostępna dostawa -  Niedziela, 04.10

1500 dostępnych produktów!

`EURL. Rolada pleśniowa kozia 1kg Melusine

Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w , 03.10
  54,76 zł / op

  Ilość:

  op
   
  • `EURL. Rolada pleśniowa kozia 1kg Melusine
  • 68,95 zł
   54,76 zł

  Formaggio di capra arrotolato MELUSINE - Roladki z sera koziego, dojrzewającego 1kg

   

  Sery i mleko kozie stają się coraz bardziej popularne i cenione , zarówno ze względu na bogactwo wartości odżywczych oraz charakterystyczny smak. Mleko kozie ma dużo lepsze właściwości niż mleko krowie, zwłaszcza w odniesieniu do składu. Takich różnic można wymienić wiele. Mleko kozie jest wysoce strawne(ponieważ kulki tłuszczu są mniejsze) dzięki czemu jest zdrowsze dla jelit, jest to również produkt idealny dla osób nietolerujących zwykłego białka, ponieważ mleko kozie to kompozycja białka bardziej podobnego do ludzkiego, ze względu na mniejszą ilość kazeiny. Ser kozi ma bardzo nietypowy smak i dojrzewa w ciągu pierwszych dni, a wraz z procesem starzenia się twardnieje i smak sera staje się bardziej wyrazisty i ostrzejszy. 

  skład: mleko kozie, podpuszczka z mleka koziego, sól

  UWAGA!
  Wybranie tego produktu, ze względu na swoją specyfikę wydania w kilogramach (nie w sztukach) może spowodować dopłaty lub zwroty wynikających z różnicy między zamówieniem a realizacją.
  Zaznaczamy również, iż przykładamy wszelkich starań, aby waga produktów była maksymalnie (na ile to możliwe) zbliżona, do tej którą Państwo zadeklarowaliście podczas składania zamówienia.
  Dostawa
  Opinie i pytania klientów
  Średnia ocen
  star star star star star

  (0 opinii)

  0.0
  / 5
  ×

  Dziękujemy za dodanie opinii,
  wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

  zamknij
  Twoja ocena

  Dodaj opinię